Praktyki w Chacie Polskiej

Chata Polska została partnerem Branżowej Szkoły Zawodowej I Stopnia nr 42 w Poznaniu.

Chata Polska jest patronem klasy, której uczniowie mają możliwość praktycznej nauki zawodu  w placówkach sieci, a najlepsi będą mogli liczyć na pracę w jednym ze sklepów.

- O tym, że do pracy w handlu trzeba być przygotowanym, nie trzeba nikogo przekonywać. Zawód sprzedawcy nie jest łatwy i wymaga specjalnych kwalifikacji i umiejętności. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na rynku pracy, Branżowa Szkoła Zawodowa I Stopnia nr 42 w Poznaniu prowadzi nabór do klas kształcących przyszłych sprzedawców - podkreśla operator.

Chata Polska jest firmą handlową w 100 proc. opartą na polskim kapitale. 

Handel w Polsce daje prawie 2 mln miejsc pracy, a w sektorach powiązanych kolejne 1,6 mln, co łącznie stanowi 3,6 mln zatrudnionych, czyli 26 proc. ogółu pracujących (raport z 2014 r. DNB Bank Polska i Deloitte).

Ilona Mrozowska 2930 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }