Rekordowe wpłaty kartą na konto WOŚP

Podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy firma First Data, właściciel marki Polcard, zanotowała rekordową liczbę i kwotę transakcji kartą.

Darczyńcy wpłacili kartą przez internet 442 tys. zł przez telefon 9 tys. zł, a w terminalach aż 651 tys. zł. First Data Polcard zagrała z WOŚP już po raz 23 pokrywając jak co roku wszystkie opłaty transakcyjne.

- Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy w tym roku wsparli Orkiestrę używając karty płatniczej lub telefonu. Ogromnie się cieszę, że wyniki kolejnego finału znowu okazały się rekordowe - mówi Jolanta Rycerz, członek zarządu First Data w Polsce, właściciela marki Polcard. - Dziękuję także naszym pracownikom którzy dyżurowali w studiu TVN i w siedzibie firmy w dniu Wielkiego Finału. Bez ich zaangażowania finał nie byłby tak owocny.

- Dzięki First Data Polcard udostępniamy naszym darczyńcom ich ulubione formy płatności bezgotówkowych. Karty płatnicze grają z Orkiestrą kolejny rok i będą grać z nami do końca świata i jeden dzień dłużej! Podziękowania dla wszystkich – mówi Jurek Owsiak, prezes Fundacji WOŚP.

Pracownicy-wolontariusze First Data weryfikowali również zgłoszenia najhojniejszych uczestników licytacji złotych serduszek lub złotych kart telefonicznych, którzy zaoferowali kwoty powyżej 10 000 zł.

Wysokość wpłat kartą podczas 26. Finału WOŚP:

  • W terminalach: 651 499,85 zł

  • Przez internet: 442 354,1 zł

  • Przez telefon: 8 926 zł

  • Razem: 1 102 779,95 zł

First Data Polska jest jednym z największych dostawców technologii płatniczych, obecnym na polskim rynku od ponad 25 lat.

Ilona Mrozowska 2930 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }