Felix rusza z konkursem

Akcja rozpoczęła się 15 stycznia i potrwa do 31 marca.

"Wszechkoty to hasło ogólnopolskiego konkursu marki Purina Felix (Nestle). Jego celem jest pokazanie jakim sprytem odznaczają się koty oraz zwiększenie sprzedaży produktów należących do marki Felix.

Aby wziąć udział w konkursie należy jednorazowo kupić karmę lub przekąski marki Purina Felix (wskazane produkty), następnie wejść na stronę www.wszechkoty.pl i zarejestrować zgłoszenie, dodając zdjęcie swojego kota z opisem jego szczególnej mocy. Należy zachować zgłoszony paragon. Regulamin konkursu jest dostępny na stronie www.uniqueone.pl.

Organizator przewidział 11 nagród tygodniowych; wygrywa co tydzień autor zdjęcia, które zdobyło największą liczbę głosów internautów w danym tygodniu i zostało opublikowane na stronie. Laureat nagrody tygodniowej – otrzyma aparat Instax Mini 9. Na zakończenie konkursu, ze wszystkich oddanych zgłoszeń, komisja wyłoni laureata nagrody głównej – Fiata 500 Mini.

Dodatkowym wsparciem konkursu jest akcja promocyjna, w której każdy, kto zarejestruje swoje dane na www.wszechkoty.pl/wszechpakiet otrzyma koci Wszechpakiet: opakowanie karmy Felix Fantastic Duo z wołowiną i drobiem w galaretce, opakowanie przekąsek Felix Party Mix Original Mix oraz Wszechkocie DIY: zabawkę złóż to sam – dystrybutor ‘łakoci’ dla Twojego Wszechkota!

Przez cały czas jej trwania aktywacja wspierana będzie przez kampanię telewizyjną w stacjach TVP, Polsat, TVN i kanałach tematycznych Polsat i TVN, w Internecie a także poprzez materiały w punktach sprzedaży.

Agencja Unique One jest odpowiedzialna za opracowanie i obsługę akcji (przyjmowanie zgłoszeń, obsługę prawną) i jej organizację (weryfikacja zgłoszeń, wysyłka nagród), a także za oprogramowanie strony www. Autorem koncepcji i kreacji kampanii jest agencja McCann Worldgroup, za zakup i planowanie mediów odpowiada agencja Wavemaker.

Joanna Hamdan 8059 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }