Nowa kolekcja tekstyliów w Biedronce

W przygotowanej we współpracy ze studentami Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi ofercie znajdzie się kolorowa pościel, prześcieradła, koce, dekoracyjne poduszki marki Smukee i piżamy dziecięce marki Bugs & Hugs.

W ramach 5. edycji konkursu "Młodzi projektanci dla Biedronki" studenci zaprojektowali, bajkowe grafiki, które ozdobiły tekstylia do dziecięcej sypialni.

- W tej edycji konkursu postanowiliśmy skupić się na naszych najmłodszych klientach i zadbać o to, aby spało im się wygodnie i w pięknym otoczeniu. Dzięki współpracy z ASP powstały ciekawe, oryginalne wzory. Liczymy, że spodobają się one zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom – mówi Małgorzata Sosnowska, dyrektor kategorii w dziale zakupów w Jeronimo Martins Polska.

Wśród proponowanych produktów znalazły się piżamy z miękkiej i przyjemnej dla skóry dziecka bawełny w kilku wzorach dla dziewczynek i chłopców, pościel, prześcieradła dziecięce, koce polarowe i dekoracyjne poduszki. Wzory nadruków zostały wykorzystane także na rajstopach dziecięcych, skarpetkach, kapciach oraz naklejkach dekoracyjnych.

Konkurs "Młodzi projektanci dla Biedronki", organizowany przez sieć sklepów Biedronka przy wsparciu merytorycznym Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, prowadzony jest od 2013 roku. Jego celem jest wsparcie młodych, uzdolnionych projektantów w rozwoju ich kariery zawodowej. Studenci mają okazję skonfrontować swoje pomysły z potrzebami rynku, a sieć sklepów Biedronka wzbogacić ofertę o produkt zaprojektowany przez młodych twórców.

W poprzednich edycjach konkursu studenci Katedry Ubioru przygotowali sukienki i tuniki sylwestrowe (2013 r.), bluzki wieczorowe (2014 r.), bluzki i t-shirty (2015 r.) oraz sukienki i tuniki wieczorowe (2016 r.).

Oferta tekstyliów dostępna będzie od 18 do 31 stycznia lub do wyczerpania zapasów. 

Joanna Hamdan 8059 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }