Polskie ePłatności w programie "Polska Bezgotówkowa"

Polskie ePłatności przystępują do Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego,

Program „Polska Bezgotówkowa” to okazja do podjęcia decyzji o instalacji terminala przez przedsiębiorców, którzy dotychczas jako formę zapłaty akceptowali jedynie gotówkę.

Polskie ePłatności to firma powstała w 2010 r., która od początku swojej działalności kładzie nacisk na promowanie płatności bezgotówkowych. Oferta PeP kierowana jest w szczególności do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Obejmuje m.in. rozliczanie transakcji kartowych, cashback, DCC – płatność w walucie karty, doładowania telefonów komórkowych pre-paid oraz obsługę zaawansowanych programów lojalnościowych.

Program wsparcia Obrotu Bezgotówkowego „Polska Bezgotówkowa” jest natomiast wspólna inicjatywą uczestników rynku usług płatniczych: wydawców kart, agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych Visa i Mastercard przy udziale Związku Banków Polskich i Ministerstwa Rozwoju.

Katarzyna Pierzchała 2244 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }