Danone. Fantasia

W limitowanej edycji Love i Lucky.

Fantasia proponuje konsumentom nowości. Portfolio marki poszerzyło się o limitowaną edycję Love i Lucky z kolorowymi dodatkami, które zachwycą smakiem oraz wyglądem.

Fantasia Love to połączenie delikatnego, kremowego jogurtu i serduszek z białą czekoladą. Natomiast Fantasia Lucky to jogurt oraz chrupiące koniczynki.

Nowa Fantasia urzeka nie tylko smakiem, ale też wyglądem. Uwagę konsumentów przyciągną zarówno urocze dodatki, jak i projekty opakowań w najmodniejszych kolorach: jasnoróżowym i miętowym.

Nowa oferta Fantasii będzie szeroko promowana poprzez reklamę TV, komunikację w mediach społecznościowych oraz liczne materiały POS w punktach sprzedaży.

Joanna Hamdan 7892 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }