First Data będzie dofinansowywać zakup terminali

Właściciel marki Polcard zachęca mikro i małe przedsiębiorstwa, które chciałyby rozpocząć przyjmowanie płatności bezgotówkowych, do udziału w Programie Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego "Polska Bezgotówkowa".

Przewiduje on pokrycie kosztów terminala i obsługi transakcji przez 1 rok.

First Data Polska, właściciel marki Polcard, jest jednym z największych dostawców technologii płatniczych, obecnym na polskim rynku od ponad 27 lat. Angażuje się w akcje popularyzujące płatności bezgotówkowe zarówno wśród klientów, jak i firm. Firma przygotowuje teraz specjalną ofertę, która pozwoli przedsiębiorcom biorącym udział w programie korzystać z preferencyjnych stawek także po upływie 12 miesięcy.

Według badania „Postawy i zachowania przedsiębiorców z sektora MSP wobec obrotu bezgotówkowego”, wykonanego przez Ipsos dla Fundacji Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego, First Data Polcard jest najczęściej wybieranym agentem rozliczeniowym przez małe i średnie przedsiębiorstwa.

- Obsługujemy już 24 proc. firm z sektora MSP akceptujących płatności bezgotówkowe. Jest to najlepsza rekomendacja naszej oferty dla segmentu MSP – mówi Krzysztof Polończyk, członek zarządu First Data. – Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców do instalacji terminala płatniczego i udziału w programie „Polska Bezgotówkowa”. Jestem przekonany, że wspólne działanie wszystkich uczestników akcji przyczyni się do wyraźnego zwiększenia liczby punktów akceptujących płatności bezgotówkowe – uważa.

Szczegółowe informacje dotyczące warunków udziału w programie i terminali First Data Polcard można uzyskać pod numerem telefonu 22 230-92-72 lub pisząc na adres e-mail: terminale@polcard.pl.

Program wsparcia Obrotu Bezgotówkowego „Polska Bezgotówkowa” to wspólna inicjatywa uczestników rynku usług płatniczych: wydawców kart, agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych Visa i Mastercard przy udziale Związku Banków Polskich i Ministerstwa Rozwoju.

 

 

Katarzyna Pierzchała 2453 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }