Posnania: wyjazd do spa za zakupy

Każdy, kto do 28 stycznia zrobi w Posnanii zakupy za min. 30 zł może wygrać jeden z dziewięciu ekskluzywnych wyjazdów do SPA w Polanicy Zdrój.

Od 8 stycznia za zrobione zakupy w Posnanii będzie można wygrać 1 z 9 ekskluzywnych wyjazdów do SPA w Polanicy Zdroju. – Pomimo zimowej aury za oknem, rozgrzewamy naszych klientów gorącymi wyprzedażami – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektor marketingu Posnanii. – Osoby, które zrobią zakupy o największej wartości nagrodzimy wyjazdami do luksusowego spa, w którym będą mogli skorzystać z masaży, zabiegów regeneracyjnych oraz odnowy biologicznej – dodaje.

Aby wziąć udział w promocji wystarczy zrobić zakupy za minimum 30 zł i odpowiedzieć na pytanie: „Jakie jest Twoje noworoczne postanowienie?” Dziewięć osób, które podczas trwania wyprzedaży uzbierają największą sumę na wszystkich paragonach oraz udzielą najciekawszej odpowiedzi na pytanie wygrają dwuosobowy pobyt w SPA o wartości 5 tys. zł. Noworoczna akcja wyprzedażowa trwa do 28 stycznia.

Posnania to nowoczesne centrum, które łączy funkcje zakupowe i usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. mkw. powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych. Znajdują się tu dwa sklepy wielkoformatowe: Carrefour i Leroy Merlin oraz ponad 200 butików – od marek popularnych, poprzez koncepty polskich projektantów, aż po marki premium.

Byliśmy na otwarciu Posnanii. Powspominać można tutaj: http://handelextra.pl/artykuly/193228,posnania-42-tys-klientow-w-cztery-godziny

Katarzyna Pierzchała 2456 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }