Merchandising dla Danona

Spółka MerService rozpoczęła obsługę merchandisingową produktów Danone w sieciach i hurtowniach.

W ramach kontraktu MerService odpowiada za zapewnienie obsługi merchandisingowej w kilkuset punktach handlowych w całej Polsce. Działania są realizowane w sklepach sieci Auchan, Eurocash, E.Leclerc oraz w hurtowniach Makro i Selgros.

Wszyscy merchandiserzy MerService są wyposażeni w urządzenia mobilne, dzięki którym mają możliwość bezpośredniego raportowania z punktu, w którym świadczą usługę. Na potrzeby projektu zastosowano funkcję alertów SMS oraz szczegółowych powiadomień e-mail, dzięki którym przedstawiciele firmy Danone otrzymują informacje o dostępności asortymentu zaraz po zakończeniu wizyty w danym punkcie handlowym przez merchandisera.

System MerchMobiler zapewnia klientom bieżący dostęp do informacji ułatwiających zarządzanie procesami sprzedaży i marketingu. Autorska technologia pozwala nam elastycznie dostosować zakres raportowania działań do specyfiki projektu i potrzeb firmy, z którą współpracujemy – powiedziała Dominika Sternińska, Junior Reporting Manager z MerService.

W ramach współpracy z Danone MerService odpowiada za rekrutację i szkolenie merchandiserów. Monitorowaniem jakości pracy zespołu terenowego zajmują się Koordynatorzy Regionalni MerService. Spółka z Grupy OEX zapewnia też odzież ochronną dla merchandiserów, oznakowaną zgodnie z systemem identyfikacji wizualnej klienta.

- W ramach usługi merchandisingowej oferujemy ponadto prowadzenie dodatkowych działań w punktach sprzedaży. Jesteśmy w stanie w krótkim czasie dostosować się do zmian lub zareagować na potrzeby klientów – dodaje Magdalena Trzcińska, dyrektor operacyjny External z MerService.

Ilona Mrozowska 2968 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }