Żabka także wspiera WOŚP

Od 8 do 14 stycznia w ponad 4900 sklepach Żabka i Freshmarket w całej Polsce będzie trwała zbiórka na rzecz tegorocznej akcji Jurka Owsiaka.

Żabka Polska wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy już po raz 19. Franczyzobiorcy Żabki prowadzący sklepy sieci, tradycyjnie ustawią puszki w pobliżu kas, zachęcając klientów do włączenia się do akcji.

Zbiórka w Żabkach trwa do 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, czyli od 8 do 14 stycznia. W zamian za datki wpłacone podczas codziennych zakupów, będzie można odebrać czerwone serduszko. Pieniądze z tegorocznej zbiórki zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznego sprzętu dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

W dniu finału, Żabka wspomoże także wolontariuszy WOŚP w Poznaniu. Osoby zbierające datki do puszek 14 stycznia na terenie stolicy Wielkopolski, będą mogły wypić ciepłą herbatę lub kawę w sklepach Żabka i Freshmarket za 1 grosz. Firma przekazała poznańskim sztabom WOŚP kupony umożliwiające nabycie gorącego napoju w sklepach sieci na terenie Poznania. Żabka zaangażuje się także lokalnie w pomoc przy organizacji 26. finału przez największy w Poznaniu sztab Poznań-Ławica.

Dwa lata temu w sklepach sieci Żabka udało się zebrać ponad 460 tys. zł, a w ubiegłym roku ponad 666 tys. zł.

Joanna Hamdan 7892 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }