Rusza Sephora Beauty Lab

Wraz z początkiem stycznia startuje nowa edycja bezpłatnych warsztatów z ekspertami najważniejszych światowych marek kosmetycznych. To już 8. odsłona projektu.

Sephora wraz z ekspertami partnerskich marek kosmetycznych zaprasza do laboratorium piękna.

Podczas 4 dni spotkań, w trakcie 1-godzinnych, indywidualnych konsultacji, miłośniczki piękna poznają tajniki pielęgnacji twarzy oraz nauczą się tego, jak wykonać idealny makijaż w trendach sezonu, dopasowany do danego typu urody.

Na uczestniczki czekają też promocje, prezenty do zakupów i bezpłatne malowanie paznokci. Udział w konsultacjach jest bezpłatny.

Najbliższe spotkania Beauty Lab odbędą się: 11-14 stycznia w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku, 25-28 stycznia w Galerii Serenada w Krakowie, 1-4 lutego w Galerii Galaxy w Szczecinie oraz 8-11 lutego w Galerii Jurajskiej w Częstochowie.

Do końca roku Sephora Beauty Lab odwiedzi 18 największych miast Polski. Spotkania odbędą się, m.in. we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie czy Łodzi.

Aby wziąć udział w spotkaniach, wystarczy umówić się na bezpłatną konsultację za pośrednictwem infolinii Sephora pod numerem: 801 801 400. Zapisy na poszczególne terminy startują tydzień wcześniej.

Szczegóły na www.sephorapolska.pl.

Sephora to sieć perfumerii z ponad 2000 punktami sprzedaży w 33 krajach, powstała w 1969 r. we Francji. Od 1999 r. jest obecna na polskim rynku, na którym ma ponad 90 perfumerii w największych miastach.

Joanna Hamdan 7341 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }