Zimowe premiery marki O! Dobre Twoje Pewne

Marka własna Polskiej Grupy Supermarketów - O! Dobre Twoje Pewne, wprowadza od stycznia nowe kategorie produktów.

Na zdjęciu: Przemysław Gaszewski, dyrektor handlowy Polskiej Grupy Supermarketów (na zdjęciu)

Są to: syropy smakowe, wina grzane i korzenne oraz sosy do makaronów. Grupa zapowiada też kolejne nowości jeszcze w pierwszym kwartale 2018 r.

Jak twierdzą przedstawiciele PGS, nowe serie produktów O! Dobre Twoje Pewne w głównej mierze są odpowiedzią na oczekiwania klientów w okresie zimowym. Wśród nich znalazły się syropy do herbaty oraz napojów zimowych (m.in. o smaku malinowym, malinowo-cytrynowym, malinowo-lipowym czy pomarańczowym) oraz wina grzane i korzenne, które coraz częściej goszczą w polskich domach.

- W ostatnich latach zaobserwowaliśmy wyraźny wzrost zainteresowania tego rodzaju produktami wśród konsumentów – informuje Przemysław Gaszewski, dyrektor handlowy Polskiej Grupy Supermarketów (na zdjęciu).

Kolejną serią produktów, które pojawiły się w sklepach działających pod szyldem Polskiej Grupy Supermarketów są gotowe sosy w słoikach. Wśród dostępnych rodzajów jest popularny sos bolognese oraz meksykański i seczuański.

Jak zapowiadają przedstawiciele Grupy, jeszcze przed świętami Wielkiej Nocy do portfolio produktów O! Dobre Twoje Pewne dołączą majonez oraz musztardy. - Nasza marka własna liczy już blisko 120 produktów, które na stałe zagościły w sklepach Top Market, Delica oraz Minuta8. Na bieżący rok planujemy dalszy rozwój wachlarza produktów, nie tylko w kategoriach spożywczych – dodaje Przemysław Gaszewski.

Polska Grupa Supermarketów skupia obecnie ponad 600 sklepów pod markami TopMarket, Delica i Minuta8. Jej marka własna zadebiutowała w połowie ub.r.

 

Katarzyna Pierzchała 2473 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }