Posnania dla WOŚP

Za każde 10 osób, które w niedzielę 14 stycznia odwiedzą Posnanię, centrum przekaże na rzecz WOŚP 1 zł.

Posnania po raz kolejny włącza się w pomoc potrzebującym i oprócz licytacji przekaże na konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP) środki za każdą osobę, która w dniu finału pojawi się w obiekcie.

- Wystarczy odwiedzić nasz obiekt w niedzielę 14 stycznia, a my za każde 10 osób przekażemy na rzecz Fundacji 1 zł – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektorka marketingu Posnanii. – Mam nadzieję, że wszyscy razem przyczynimy się do uzbierania jak największej kwoty na rzecz wyrównywania szans w leczeniu noworodków – dodaje. 

Z okazji Finału Posnania przygotowała wiele atrakcji. Będzie można zrobić pamiątkowe zdjęcia, które zostaną zawieszone na specjalnej WOŚP-owej ściance. – W tym szczególnym dniu wszyscy jesteśmy wolontariuszami. Pokażmy całemu światu, że Poznaniacy są hojni i angażują się w pomoc najbardziej potrzebującym – mówi Agnieszka Juszkis. Przez cały dzień będzie można również wejść na lodowisko za symboliczny datek do puszki WOŚP.

Kulminacyjnym punktem będzie licytacja przedmiotów przekazanych przez najemców i partnerów Posnanii. Na godzinę 15:00 w Forum zaplanowano aukcje, w których licytowane będą m.in. przejażdżka sportowym Mercedesem z byłym kapitanem Lecha Poznań – Bartoszem Bosackim, płyty z autografami Young Stars, album ze zdjęciami z sesji IN POSNANIA autorstwa Szymona Brodziaka z jego dedykacją, plakat filmowy i podwójne zaproszenie na premierowy pokaz Nowego Oblicza Grey’a, romantyczna kolacja dla dwojga w restauracji Altana Pałacu Wąsowo, profesjonalny kręgiel wraz z zaproszeniami na bowling koszulka z autografami piłkarzy Lecha Poznań czy miesięczne karnety na basen i siłownię do Harmonia Wellness Club and Pool w Hotelu Andersia. Całkowity dochód z licytacji zostanie przekazany na rzecz WOŚP.

Ilona Mrozowska 4562 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.