Weekend z duńskim Lego w CH 3 Stawy

Legoland z Billund przyjedzie do Katowic. Przez dwa dni - 13-14 stycznia - w Centrum Handlowym 3 Stawy odbędzie się rodzinne wydarzenie Weekend z Legoland Billund Resort.

Prosto z jednego z najbardziej znanych parków rozrywki na świecie przyjadą m.in. kultowe postaci Lego czy jedyne poza Legolandem elektryczne samochody Lego, którymi dzieci będą mogły bezpłatnie jeździć po wyznaczonym torze.

Będzie też dinozaur z Givskud Zoo, multimedialna strefa z interaktywnymi grami i stoiska do tworzenia budowli ograniczonych tylko wyobraźnią oraz strefa malowania twarzy.

Na odwiedzających czekają nagrody, w tym rodzinna wycieczka do duńskiego Legoland Billund Resort, gdzie znajduje się jeden z najpopularniejszych parków rozrywki na świecie, obchodzący w tym roku swoje 50-lecie. To jedna z najciekawszych i najbardziej kreatywnych propozycji na spędzenie rodzinnych wakacji.

Otwarty w 1968 r. jest największym parkiem Legoland na świecie. Zwiedzający mają okazję podziwiać m.in. miniatury autentycznych budowli, jak stadion drużyny FC Kopenhaga, Pałac Królewski, olbrzymi posąg Indianina, Statuę Wolności i inne, związane zwłaszcza z tematyką duńską.

 

 

 

Katarzyna Pierzchała 2244 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }