Polomarket w Środzie Wielkopolskiej

Nowa placówka ruszyła w Środzie Wielkopolskiej 10 stycznia. Będzie to 55. sklep tej sieci na terenie woj. wielkopolskiego.

Nowy sklep mieści się przy ul. Prymasa Wyszyńskiego 5.

Asortyment Polomarketu ma wyróżniać się przede wszystkim ofertą produktów świeżych. Wśród nich znajdą się m.in. owoce i warzywa, ciasta i pieczywo świeżo wypiekane w piecu oraz wędliny podawane z tradycyjnej lady, porcjowane i krojone na życzenie klienta.

Obiekt charakteryzuje się dużą powierzchnią sali sprzedaży – wynoszącą 730 mkw. – pozwalającą na odpowiednią ekspozycję produktów oraz organizację pracy.

- To już drugi sklep naszej sieci na terenie Środy Wielkopolskiej i 55 na terenie województwa wielkopolskiego. Obiekt jest świetnie zlokalizowany, w centrum dynamicznie rozwijającego się osiedla - komentuje Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w Polomarkecie.

Otwarciu towarzyszyły degustacje wędlin i hot-dogów, liczne promocje i konkurs „Oszacuj, ile mam w środku!”, polegający na odgadnięciu łącznej wartości produktów wyeksponowanych w przezroczystej urnie na terenie sklepu.

Wraz z pierwszym otwarciem w 2017 r. operator rozpoczyna realizację przyjętej na 2018 r. strategii optymalizacji sieci sprzedaży. W tym roku planuje nie tylko otwarcia nowych placówek w różnych regionach Polski, ale również systematyczną modernizację starszych placówek handlowych. - Dzięki niej wzrośnie komfort zakupów, a nowoczesne urządzenia pomogą w zapewnieniu wysokiej jakości produktów – uważa Krzysztof Szultka.

Polomarket to jedna z największych polskich sieci supermarketów. Zaczynała w 1997 r. od 27 sklepów. Dziś liczy ponad 280 sklepów na terenie całej Polski. Miesięcznie odwiedza je prawie 9 mln klientów.

Katarzyna Pierzchała 2244 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }