Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Nadchodzi czas na apres ski z Aperolem!

Jeżeli marzy Wam się zimowy urlop we włoskim stylu w tym roku wystarczy wyruszyć do Białki Tatrzańskiej, Zieleńca, albo Szczyrku. To właśnie w tych malowniczych, górskich miejscowościach będziecie mieli szansę rozpocząć przygodę z kulturą aperitivo.

W kwestii relaksu, warto zaufać Włochom. Nie tylko wiedzą, jak się odprężyć, ale także jak celebrować drobne przyjemności. To właśnie we Włoszech zrodziła się kultura aperitivo, czyli zwyczaj luźnych spotkań ze znajomymi przy kieliszku lekkiego alkoholu i koniecznie w towarzystwie różnorodnych przekąsek.

Taka forma spędzania czasu błyskawicznie przypadła do gustu Europejczykom, a tej zimy w strefach Après Ski Aperol podbije także serca Polaków. Białka Tatrzańska to znakomite miejsce na zimowy relaks. Bogata infrastruktura hotelowa i narciarska, baseny termalne oraz aquapark stanowią wyjątkowe preludium dla Aperol Spritz. To najmodniejszy włoski drink, będący połączeniem Aperolu, Prosecco i wody gazowanej. Wyjątkowe właściwości tego klasycznego koktajlu cenione są wśród miłośników aktywnego spędzania czasu. Lekki i orzeźwiający, pozwala cieszyć się słodko-gorzkim smakiem niemal o każdej porze dnia.

Odświeżający i delikatnie energetyzujący Aperol Spritz może stać się nie tylko miłym ukoronowaniem dnia spędzonego na stoku, ale także doskonałym pretekstem do wieczornej “integracji” w niepowtarzalnym, włoskim stylu. Już wkrótce prawdziwego Dolce Vita będzie można zaznać nie tylko w Białce Tatrzańskiej, ale także w nowych, pomarańczowych strefach Après Ski Aperol w Zieleńcu i w Szczyrku.

Joanna Hamdan 7892 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }