Na sportowo w Lidlu

Lidl przychodzi z podpowiedziami jak sprawić, by regularny wysiłek fizyczny nie stał się niezrealizowanym postanowieniem noworocznym. Już od wtorku 2 stycznia we wszystkich sklepach sieci dostępna będzie specjalna odzież i akcesoria do ćwiczeń marki Crivit w promocyjnych cenach.

Jak podkreślają trenerzy personalni, aby ćwiczenia były nie tylko wyzwaniem, ale i przyjemnością, warto sięgnąć po komfortową i funkcjonalną odzież w modne wzory. Dla pań Lidl proponuje więc spodnie sportowe w atrakcyjnej cenie (24,99 zł/para) w 15 kolorowych wzorach do wyboru. Do spodni pasować będzie koszulka funkcyjna Crivit (17,99 zł/szt.) – dostępna w 6 odsłonach kolorystycznych, w dwóch wariantach: z krótkim rękawkiem bądź bez rękawków. Uzupełnieniem oferty są sportowe topy (24,99 zł/szt.) przeznaczone do dyscyplin o niskim i średnim stopniu aktywności.

Również panowie będą mieli okazje skompletować pełen strój sportowy, zaopatrując się w spodnie funkcyjne (24,99 zł/para) czy koszulkę sportową (17,99 zł/szt.) – dostępne w kilku wzorach do wyboru.

Dla każdego, kto nie ma czasu na regularne odwiedzanie siłowni, Lidl przygotował ofertę sprzętów, dzięki którym można ćwiczyć w domowym zaciszu. Wśród produktów znalazła się Trampolina fitness w niskiej cenie (149 zł), która zapewnia pełny trening ciała w zestawie z DVD z ćwiczeniami.

Dla osób, dla których ważny jest intensywny wysiłek Lidl przygotował także dwustronną platformę do balansowania (179 zł) z dwoma dopinanymi ekspanderami do ćwiczenia górnych partii ciała. Na dolne partie, czyli mięśnie bioder czy pośladków Lidl poleca natomiast Swing-stepper z ekspanderami (179 zł) z funkcją limitu kroków, zużycia kalorii czy czytnikiem czasu treningu. W asortymencie Lidla znalazły się także akcesoria: komplet 6 ciężarków fitness (49,99 zł/zestaw), taśma do treningu (24,99 zł/szt.) czy urządzenie do ćwiczeń mięśni brzucha (49,99 zł/szt.) – w zestawie z poduszką pod głowę.

Sportowa oferta zawita do sklepów Lidl już 2 stycznia.

Katarzyna Pierzchała 5193 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.