Ruszyła nowa Biedronka w Kielcach

W piątek 29 grudnia został otwarty nowy sklep Biedronki w Kielcach przy ul. Tarnowskiej 4. Z tej okazji dla klientów przygotowano specjalną ofertę produktów w atrakcyjnych cenach, która obowiązuje przez 7 dni od daty otwarcia. Jest to już 16. sklep Biedronki w tym mieście.

 

W czasie przygotowań do nocy sylwestrowej warto wybrać się do nowego sklepu w Kielcach i skorzystać z wyjątkowych promocji, jakie przygotowaliśmy dla klientów – zachęca Kamil Biały, starszy menedżer ds. sprzedaży, odpowiedzialny za nową Biedronkę w Kielcach.

Wśród promowanych artykułów spożywczych znalazły się m.in.: mandarynki w cenie 2,99 zł/kg (57 proc. taniej), cytryny w cenie 3,75 zł/kg (53 proc. taniej), napój gazowany Cola Original 2 l w cenie 1,75 zł/but. (25 proc. taniej), mleko UHT 3,2 proc. Prawdziwe Mleczna Dolina 1 l w cenie 1,89 zł/opak. czy woda mineralna lekko gazowana Muszyna Skarb Życia 1,5 l w cenie 0,99 zł/but. (cena przy zakupie 12 butelek).

Wśród artykułów przemysłowych szczególnie polecane są produkty marki Hoffen, takie jak opiekacz do kanapek w cenie 34,99 zł/szt. czy młynek do kawy w cenie 49,99 zł/szt. Interesującą propozycją mogą się okazać również botki damskie skórzane Tom & Rose w cenie 17,99 zł/para, a także męskie buty skórzane w cenie 48,99 zł/para. Oferta obowiązuje przez 7 dni od daty otwarcia lub do wyczerpania zapasów.

Sklep w Kielcach został zaprojektowany według nowoczesnych standardów obowiązujących dla sieci Biedronka. Dla jeszcze większego komfortu zakupowego klientów tej placówki zapewniono przestronne wnętrze, w tym salę sprzedaży o powierzchni 640 mkw. Klienci mają do dyspozycji 30 miejsc parkingowych. W nowej placówce znajdzie zatrudnienie kilkanaście osób.

Nowy sklep w Kielcach będzie czynny od poniedziałku do soboty od 7 do 21, natomiast w niedziele od 9 do 20. 31 grudnia br. wszystkie sklepy Biedronka, w tym placówka w Kielcach, będą otwarte do godz. 19. W Nowy Rok, 1 stycznia 2018 r., sklepy Biedronka będą nieczynne.

Katarzyna Pierzchała 5271 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.