Kolejny dom od Almette znalazł właściciela

W loterii pod hasłem "Dom z Natury po raz wtóry"! nowy, w pełni wyposażony drewniany dom całoroczny usytuowany w sercu Tatr, wygrała Zofia z Krakowa.

Druga edycja loterii, trwała od początku września do końca października. Podczas trwania akcji rozdano 427 nagród dziennych o jednostkowej wartości 1000 zł. Łączna wartość nagród wyniosła ponad milion złotych. Główną nagrodą w loterii Almette był całoroczny, drewniany i w pełni wyposażony dom, położony w miejscowości Czerwienne niedaleko Zakopanego.

„Dom z natury” Almette został przygotowany pod klucz. Jest w pełni wyposażony i umeblowany. W kuchni znajduje się sprzęt AGD, łącznie ze zmywarką i ekspresem do kawy. W szafkach sztućce, naczynia, garnki, ściereczki itd. Projektanci zadbali także o dekoracje i wystrój. Przygotowali dom do zamieszkania „od zaraz” dbając o takie szczegóły jak ręczniki, książki czy drewno do kominka.

Dom wygrała Zofia Kiełbińska z Krakowa, która przez 42 lata uczyła chemii młodzież licealną, a obecnie cieszy się spokojem na zasłużonej emeryturze. Na uroczysty odbiór nagrody przyjechała z najbliższymi – dwoma synami, synową i dziewczyną młodszego syna.

Uroczyste wręczenie kluczy odbyło się 19 grudnia. W spotkaniu uczestniczył prezes firmy Hochland Polska – Peter Knauer, który jako pierwszy przywitał laureatkę w jej nowym domu, uroczyście przecinając wstęgę. Nagrody laureatce gratulowała także marketing manager w Hochland Polska – Katarzyna Ciecieręga.

Joanna Hamdan 7892 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }