Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Żubranko powraca

Limitowana edycja specjalnie zaprojektowanych miniubrań na butelki Żubrówki Bison Grass w nowej odsłonie.

Żubranka z kolekcji jesień/zima 2017 będą dostępne w dwóch wersjach.

Żubranko po raz pierwszy trafiło do sprzedaży w listopadzie 2007 roku. Rok później, do współpracy została zaproszona znana projektantka mody, Viola Śpiechowicz, która zaprezentowała aż 5 wersji Żubranka.

Tegoroczna edycja miniubrania dla Żubrówki Bison Grass to powrót tego projektu na rynek po kilkuletniej przerwie.

Nowe Żubranka bezpośrednio nawiązują do rytualnego drinka marki, Pięknego i Bestii, czyli Żubrówki Bison Grass z jabłkowym, lekko musującym cydrem. Żubranko w edycji 2017 to dwa, zupełnie nowe projekty. Nawiązująca do „Pięknego” męska sportowa kurtka bomberka, oraz specjalnie dla „Bestii” – drapieżna i jednocześnie kobieca ramoneska z futerkiem.

Dwa nowe warianty Żubranka dedykowanego dla Żubrówki Bison Grass zostały wprowadzone z początkiem grudnia do wybranych sieci sklepów handlu nowoczesnego oraz specjalistycznych sklepów z alkoholami. Dodatkowo, Żubranka są nieprzerwanie dostępne w kanale duty free.

Joanna Hamdan 7341 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }