Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Wina musujące Cinzano

W nowej odsłonie.

Cinzano Sweet Edition, dotąd dostępne pod nazwą Cinzano Gran Dolce, pojawi się na rynku w odświeżonych opakowaniach, nawiązujących do ponad 250-letniego dziedzictwa tej rdzennie włoskiej marki.

Nowy design win musujących Cinzano to powrót marki do korzeni. Bazuje na historycznych wzorach etykiet przetrzymywanych w archiwach firmy, które datowane są nawet na połowę XIX wieku. Herb rodzinny, charakterystyczny estetyka, a nawet kształt etykiety, przetworzone we współczesny sposób, mają swój unikalny i autentyczny styl, który wyróżnia je spośród konkurencji.

Cinzano Sweet Edition (Gran Dolce) to wino musujące produkowane z winogron szczepów Muscat i Garganega zbieranych w regionach Piemontu i Emilia Romania.

Joanna Hamdan 7892 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }