Hebe liczy już 150 drogerii

15 grudnia do sieci dołączyły kolejne trzy placówki.

Drogerie  mieszczą się w przy ul. Kozielskiej 20 w Kędzierzynie-Koźlu, przy ul. Oleskiej 20 w Lublińcu oraz przy ul. Dereniowej 10 w Warszawie.

W dniu otwarcia obowiązywać będzie w Hebe promocja Happy Days, czyli do 40 proc. na wszystkie produkty marek L’Oreal, Mixa, Garnier i Maybelline, która potrwa do 24 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

Oferta prezentowana jest w dedykowanej ulotce, z którą można zapoznać się m.in. na stronie www.hebe.pl.

Ponadto każdy, kto w dniu otwarcia drogerii Hebe w Kędzierzynie-Koźlu, Lublińcu czy Warszawie założy kartę lojalnościową i zrobi zakupy za minimum 50 zł, otrzyma przy kasie bon o wartości 10 zł na kolejne zakupy. Bon będzie można zrealizować od 22 do 24 grudnia, przy zakupach za minimum 20 zł.

W ofercie nowych drogerii znajduje się szeroka oferta kosmetyków oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. Gosh, P2, Bandi, Purederm, Nacomi, Benton, Halloween czy Desigual, a także kosmetyki dermo oraz profesjonalne oraz produkty do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.

Właścicielem rozwijanych w Polsce od 2011 r. drogerii Hebe jest Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja. Sieć Hebe liczy już 150 placówek. 

Joanna Hamdan 6824 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }