Hit urodowy w Lidlu

Azjatycka pielęgnacja przebojem wdarła się do serc Polek. Od czwartku 14 grudnia produkty do azjatyckiej pielęgnacji znajdziemy również w sklepach Lidl.

Azjatycka pielęgnacja to coś więcej niż oczyszczenie i nawilżenie. Kolejne kroki, które panie powinny stosować to już cały rytuał, którego warto przestrzegać, jeśli chcą one mieć tak nieskazitelną cerę jak Azjatki.

Ważnym punktem są maski, które dla najlepszego efektu powinny być stosowane co najmniej dwa razy w tygodniu. Mają zapewnić one skórze odżywienie, nawilżenie i ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.

Od 14 grudnia w Lidlu znajdą się kosmetyczne bestsellery prosto z Azji, które pomogą odkryć tajemnicę odmładzających rytuałów. Na szczególną uwagę zasługuje przebój YouTube, czyli czarna maska typu peel-off (Pil’Aten/60 ml/19,99 zł). Ten niezwykle popularny produkt usuwa zaskórniki i oczyszcza pory, a także wpływa na zmniejszenie przetłuszczenia skóry w strefie T.

Po oczyszczeniu skórę trzeba ją koniecznie nawilżyć – tu z pomocą przyjdą owocowe maski Ade (Mediheal/25 ml/4,99 zł/różne rodzaje). Te z pań, które skłaniają się ku produktom dedykowanym, powinny też zainteresować się maskami kolagenowymi. W Lidlu dostępna jest linia trzech krystalicznych masek kolagenowych na twarz, szyję i usta. Zawierają one kompozycję naturalnych składników zbliżonych do składu chemicznego skóry (Pil’Aten/60 g/6,99 zł/linia dostępna w wariantach do twarzy, szyi oraz ust).

Gdy po nieprzespanej nocy lub przed wielkim balem potrzeba ekspresowej pomocy warto sięgnąć po karnawałowe maski w płachcie Dress Code. Czarna intensywnie nawilża i wygładza skórę, fioletowa rozjaśnia i tonizuje ją, a czerwona działa liftingująco i przeciwstarzeniowo (Mediheal/27 g/12,99 zł Black, 9,99 Czerwona i Fioletowa).

Azjatycka pielęgnacja dostępna jest we wszystkich ponad 630 Lidlach.

Katarzyna Pierzchała 2024 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }