Progressive. Czas na Herbatę

Klimat świąt zamknięty w herbacie.

Marka Czas na Herbatę specjalnie na tę okazję przygotowała wyjątkowe propozycje - wysokogatunkowe kompozycje herbaciane oraz świąteczne zestawy prezentowe. 

Na szczególną uwagę zasługuje propozycja o nazwie „Wigilijna”, stanowiąca połączenie czarnej herbaty z goździkami, pomarańczą, żurawiną oraz drzewem sandałowym. Stworzona specjalnie na tę okazję będzie przywoływać zapach, a także smak Bożego Narodzenia. Co więcej, możemy ją wręczyć w specjalnym, świątecznym opakowaniu w kolorze zielonym bądź białym.

Równie atrakcyjną propozycją są gotowe zestawy prezentowe. Znajdziemy w nich różnorodne kompozycje herbaciane, w towarzystwie kaw, gorących czekolad, słodyczy z belgijską czekoladą, miodów, owocowych konfitur, a także akcesoriów. Wybrany przez nas zestaw zostanie starannie i gustownie zapakowany, a jego zawartość z pewnością ucieszy nie tylko miłośników herbaty.

Więcej świątecznych produktów marki można znaleźć w sklepach stacjonarnych Czas na Herbatę, a także online na www.czasnaherbate.net.

Joanna Hamdan 6816 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }