Colian otwiera e-sklep ze słodyczami

11 grudnia br. wystartował sklep internetowy "Polskie Słodycze", firmowany przez Manufakturę Goplana, spółkę z Grupy Colian.

Wszystkie słodycze firmy Colian można teraz nabyć w jednym miejscu, bez wychodzenia z domu, czyli w e-sklepie: www.islodycze.pl. Można tu znaleźć takie produkty jak: Goplana, Solidarność, Jutrzenka, Grześki, Familijne, Jeżyki, Akuku!, Elizabeth Shaw czy Famous Names.

Oferta sklepu internetowego obejmuje zarówno gotowe komplety prezentowe – biznesowe i okazjonalne, jak również umożliwia konsumentom skomponowanie własnych zestawów spośród zaproponowanego wyboru produktów.

Ideą sklepu internetowego jest nie tylko umożliwienie konsumentom dokonywania zakupów w dogodny i szybki sposób, ale także promocja polskich produktów, z uwzględnieniem ich regionalnego pochodzenia. Założenie koresponduje z najważniejszymi trendami rynkowymi, w tym modą na wyroby tradycyjne i rodzime produkty. 

Ilona Mrozowska 2627 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }