Dla tych, którzy poszukują wyjątkowych prezentów, marka Ahmad Tea London przygotowała świąteczną kolekcję pełną magii.

Magical Tea Bubbles to zestaw trzech rodzajów herbat zamkniętych w świątecznych bombkach idealnych do powieszenia na choinkę. Niezwykle eleganckie i szykowne, każda w innym szlachetnym kolorze: srebra, złota oraz miedzianego złota. To piękna ozdoba, która ucieszy każdego. W bombkach znajdują się klasyczne liściaste mieszanki: Earl Grey w srebrnej, English Tea No 1 w złotej oraz English Breakfast w miedzianej. Cena: 16,99 zł.

Magical Christmas Tree Caddies skrywa w sobie klasyczną czarną herbatę English Breakfast. Liście zamknięte zostały w puszkach w kształcie choinek, które dostępne są w dwóch kolorach: białym ze srebrnymi zdobieniami oraz niebieskim ze złotymi wzorami. To wyjątkowo eleganckie opakowania, które mogą stanowić element dekoracyjny świątecznego stołu lub same znaleźć się pod choinką. Cena: 25,99 zł.

Magical Tea Collection to kolekcja trzech klasycznych herbat zamkniętych w opakowaniu, przedstawiającym panoramę Londynu. Świąteczne akcenty, takie jak śnieżynki, gwiazdki oraz sanie Mikołaja, nadają mu uroczystego charakteru. W środku znalazły się trzy klasyczne mieszanki: English Breakfast, Earl Grey oraz English Tea No 1. Wszystkie szczelnie przechowywane w aluminiowych kopertach. Cena: 24,99 zł.