Laboratorium Naturella. OnlyBio Men

Trzy rozwiązania problemów męskiej skóry.

Nowością na rynku jest linia kosmetyków do pielęgnacji ciała i włosów stworzona przez Laboratorium Naturella, które wytworzone zostały w 99,05 proc. ze składników pochodzenia naturalnego.

W ofercie dla mężczyzn znajdziemy: szampon i żel hipoalergiczny, przeznaczony do skóry wrażliwej, atopowej i alergicznej, jak również produkt do codziennej pielęgnacji skóry normalnej oraz kosmetyk, którego zadaniem jest regeneracja skóry.

Szampon i żel 2w1 - hipoalergiczny to kompozycja składników przeznaczona do pielęgnacji dla mężczyzn ze skórą wrażliwą, alergiczną i atopową. W składzie znajdziemy m.in. biosurfaktynę, fitosterole i olej z rzepaku, który wzmacnia naskórek i włosy.

Szampon i żel - pielęgnacja to łagodne i jednocześnie wyjątkowo skuteczne połączenie naturalnych komponentów, przeznaczone dla mężczyzn do codziennej pielęgnacji. W skład kosmetyku wchodzi m.in. biosurfaktyna, fitosterole oraz olej z sezamu, który efektywnie wpływa na nawilżenie skóry oraz regeneruje
i wygładza włosy.

Szampon i żel 2w1 - regeneracja to produkt, który skutecznie działa i jednocześnie silnie regeneruje zmęczoną skórę. Znajdziemy w nim m.in. biosurfaktynę, fitosterole oraz olej ze słonecznika, który poprawia zdolności regeneracyjne oraz zapobiega starzeniu skóry, stymuluje wzrost włosów oraz ogranicza ich przetłuszczanie.

Cena za 250-ml opakowanie wynosi 39,99 zł.

Męskie eko kosmetyki marki OnlyBio zadebiutowały na polskim rynku w listopadzie i dostępne są na https://onlybioonlyeco.com oraz w wybranych sklepach ekologicznych i drogeryjnych.

Joanna Hamdan 6824 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }