Lotte Wedel. E.Wedel na Święta

Marka na tę okazję przygotowała specjalną ofertę dla całej rodziny.

Świąteczna oferta słodkości od E.Wedel dostarczy konsumentom jeszcze więcej dziecięcej radości.

Z pewnością największym hitem na skalę międzynarodową są nowe pianki Ptasie Mleczko, które ukażą się w limitowanej odsłonie. Na każdej kostce tego przysmaku znajduje się wyjątkowy wzór świąteczny – złote gwiazdki lub czerwone renifery świętego Mikołaja. Dekorowane pianki będą dostępne w kilku smakach: waniliowym, śmietankowym, Karmellove oraz dwuwarstwowe waniliowo-czekoladowe.

W tym roku święta z E.Wedel zaspokoją gusta nawet najbardziej wymagających konsumentów – od miłośników nowości i nietypowych połączeń smakowych aż po tradycjonalistów zakochanych w wedlowskich bestsellerach.

Wśród tegorocznych nowości dla dzieci znajdzie się między innymi czekolada mleczna z nadzieniem mlecznym oraz mini formaty tabliczek – Bombowej mlecznej ze strzelającym cukrem, drażami i żelkami oraz Karmellove z dmuchanym ryżem. Zarówno radosne, kolorowe opakowanie z reniferem i Mikołajem oraz mały format sprawiają, że te produkty to idealna świąteczna przekąska dla dzieci.

Przygotowując świąteczną ofertę E.Wedel nie zapomniał o dorosłych miłośnikach czekolady. Specjalnie dla nich wprowadzona została nowość – Baryłki w czekoladzie deserowej z nadzieniem o smaku Whisky, a także czekolada mleczna o smaku Cocoa & Orange dostępna w dużym formacie. Pomarańcze i pierniczki to kulinarne symbole świąt, tym razem znajdziemy je nie tylko na choince, a także w asortymencie marki E. Wedel, która wprowadziła Chałwę Królewską inspirowaną tymi smakami.

Doskonałą propozycją prezentową są słodkości zamknięte w eleganckich, metalowych opakowaniach z zimową grafiką. Jako podarunek z pewnością sprawdzą się świąteczne pianki Ptasie Mleczko czy Mieszanka Wedlowska, którą można wykorzystać jako bombkę choinkową.

 

 

 

 

Joanna Hamdan 13995 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.