Auchan w Gdyni już otwarty

Auchan Supermarket w Gdyni ruszył 7 grudnia br. przy ul. Redłowskiej 41.

Na 1200 mkw. Auchan Supermarket w Gdyni proponuje gamę 10 000 produktów. Szczególne miejsce w asortymencie zajmują produkty świeże, dla których strefa została specjalnie powiększona i usytuowana na wejściu do sklepu. W ofercie nie zabraknie też produktów sezonowych, bio dietetycznych - lokalnych i międzynarodowych, w tym także tych pod marką Auchan.

Auchan Supermarket w Gdyni ma także Targ Ryb świeżych, Targ Piekarnia, Cukiernię z możliwością zamówienia tortu lub ciasta z oferty katalogowej, jak również Bazarek Luz z szerokim wyborem produktów spożywczych sprzedawanych na wagę oraz Targ Wędlin Tradycyjnych i klasyczny Dział Mięsny.

W sklepie znalazło się miejsce na kącik gastronomiczny “Ma table - Moje BIstro”.

Auchan Supermarket udostępnia również możliwość skanowania, kserowania, wywoływania zdjęć. W sklepie znajduje się darmowe wi-fi. Jest też możliwości płatności telefonem poprzez BLIK. Sklep ma ambicję stania się miejscem pełnym życia, do którego klienci będą przychodzić z codziennymi sprawami, płacić swoje rachunki, wywoływać zdjęcia w fotokiosku lub po prostu spotkać się na kawie ze znajomymi. W sklepie działa program lojalnościowy Skarbonka.

Pierwszy sklep Auchan w Polsce ruszył w 1996 r. w Piasecznie k. Warszawy. Obecnie, według naszych wyliczeń, w kraju działa 77 hipermarketów Auchan oraz 35 supermarketów (w tym ten otwarty w Gdyni). Część z supermarketów nosi jeszcze nazwę Simple Market, przy czym szyld ten będzie stopniowo zastępowany - w zależności od wielkości placówki - na Auchan Supermarket i/lub Moje Auchan. Firma równocześnie rozwija  koncept convenience – pierwszy sklep Moje Auchan już działa w Warszawie.

Ilona Mrozowska 2627 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }