Wygrała Polo od Polomarketu

Znany jest już zwycięzca urodzinowej loterii Polomarketu. To pani Teresa z dolnośląskiego Sycowa, która odebrała samochód marki volkswagen Polo w sycowskiej placówce sieci przy ul. Daszyńskiego 6 z rąk Marka Kmity, dyrektora regionu sieci.

- W Polomarkecie kupuję nabiał, mięso i przyprawy, bo jest tu bardzo duży wybór. A wygrałam dzięki temu, że zabrakło sera – mówiła chwilę przed wręczeniem kluczyków zwyciężczyni loterii. - Szykowałam przyjęcie dla znajomych, kiedy okazało się, że trzeba jeszcze szybko skoczyć po ten produkt do sklepu. Dostałam zdrapkę, ale nic nie wygrałam, więc poprosiłam córkę, żeby zarejestrowała paragon na stronie. Potem jeszcze kilkakrotnie byłam w sklepie i odbierałam zdrapki, ale o nich zapomniałam – opowiadała pani Teresa.

Wspomina, że nie mogła uwierzyć, kiedy zadzwonił do niej pan z agencji organizującej loterię dla Polomarketu, z informacją o wygranej. - Po raz pierwszy w życiu udało mi się coś wygrać i od razu samochód. W pierwszej chwili myślałam, że to żart – mówiła. - Potem w nocy nie mogłam spać, takie przeżyłam ogromne emocje – śmiała się pani Teresa. W pierwszą podróż nowym autem zwyciężczyni tegorocznej loterii wybrała się w odwiedziny do swojej mamy, mieszkającej w pobliskiej Twardogórze.

Aby wziąć udział w loterii, wystarczyło zrobić zakupy co najmniej 30 zł lub kupić produkty oznaczone plakatem „Kup – otrzymasz zdrapkę” i odebrać zdrapkę w kasie. Następnie należało sprawdzić, co kryje się pod zdrapką. Jeśli był to symbol nagrody rzeczowej – można było odebrać ją w sklepie, jeśli kod – wystarczyło zarejestrować go na stronie www.Poloteria.pl i dać sobie szansę na wygranie nagrody głównej, którą był samochód Volkswagen Polo. Wśród nagród rzeczowych znalazły się m.in. torebki oraz galanteria Batycki, sprzęt rtv i agd – smartfony, odkurzacze czy roboty kuchenne, a także bony o wartości 10 zł i 20 zł.

Tegoroczna edycja loterii ruszyła 13 września, a zakończyła się 3 października. W sumie wydano kilka milionów zdrapek. Część z nich zarejestrowano na stronie internetowej. W akcji mogli uczestniczyć klienci wszystkich ponad 280 placówek sieci na terenie całej Polski.

 

Katarzyna Pierzchała 2024 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }