Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Nowe Carlo Rossi Intense Sweet Concord

Piękno chwili dla każdej z kobiet.

Carlo Rossi Intense Sweet Concord to wino stworzone z myślą o kobietach oraz „pięknie chwili”- idealne na długie wieczory, podczas których można znaleźć czas na upragniony relaks i chwilę tylko dla siebie.

Nowy wariant Carlo Rossi (CEDC) to słodkie, czerwone wino gronowe stworzone na bazie winogron ze szczepu concord, o głębokim, intensywnym smakiem i owocowym aromatem.

Zaskakuje również całkiem nowym kształtem butelki, eksponującym unikatowy charakter wina, zaliczając je do kategorii premium.

Joanna Hamdan 6816 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }