Lazur: 2017 rok pod znakiem zmian

Nowy prezes, nazwa firmy oraz nowy produkt.

Stanowisko prezesa firmy, po ustępującym Zenonie Michasiu, od wiosny piastuje Jerzy Krzak. Nowy prezes przez ponad 15 lat pracy w Lazurze konsekwentnie pokonywał kolejne stopnie awansu zawodowego, a przez ostatnie lata skupił się na rozwoju handlu i eksportu.

Zmiana nastąpiła również na stanowisku wiceprezesa ds. handlu i marketingu. Pełniącą tę funkcję Danutę Pacynę, która zrezygnowała ze stanowiska, zastąpił Krzysztof Wróblewski. W spółdzielni przepracował prawie 10 lat, zajmując się handlem.

Zmieniła się także nazwa firmy, która obecnie brzmi Lazur - Spółdzielczy Związek Grup Producentów Rolnych (wcześniej Spółdzielnia Mleczarska Lazur). Ponadto w mijającym roku portfolio firmy Lazur wzbogaciło się o nowy produkt – dedykowany dla rynku HoReCa. Jest nim ser pleśniowy Rokblu. 

Joanna Hamdan 6816 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }