Tymbark spełnia dziecięce marzenia
Marka z portfolio Grupy Maspex jak co roku zachęca do tego, by wspólnie zrobić coś dobrego.
Jedyne, co trzeba zrobić, by dołożyć swoją cegiełkę do akcji, to oddać… swoje zdjęcie profilowe na Facebooku!
Tymbark do świątecznej akcji chce zaangażować tysiące użytkowników Facebooka. Wspólnie z marką mogą oni udowodnić, jak wielka bywa siła małych gestów.
Zmiana zdjęcia profilowego to właśnie taki drobny uczynek, który każdy może wykonać, aby się przyłączyć i dołożyć kolejne 5 zł na realizację marzeń podopiecznych Akademii Przyszłości. Aby to zrobić, wystarczy zmienić swoje zdjęcie wykorzystując specjalnie przygotowaną nakładkę z hasłem akcji „Oddaję profiLOVE na marzenia dzieci”. To tak niewiele, a naprawdę ma ogromne znaczenie. Tymbark chce przekazać na spełnienie marzeń nawet 100 tys. zł – im więcej osób dołączy, tym szybciej będzie to możliwe.
Akademia Przyszłości pomaga uczniom szkół podstawowych, którzy mają długotrwałe problemy w szkole i pochodzą z niezamożnych rodzin. Każdy podopieczny ma swoje, bardziej lub mniej śmiałe marzenia oraz plany. By je zrealizować potrzebuje jednak odpowiednich warunków i motywacji. Akademia wspiera dzieci, by miały lepszy start, a kiedyś same potrafiły sięgać po to, czego chcą i mogły realizować nawet najśmielsze z marzeń. Dziś potrzebują do tego pomocy – często również materialnej. Tymbark postanowił pomóc spełniać dziecięce marzenia, bo to przecież właśnie one już dziś mają znaczący wpływ na przyszłość.
Oddaj profiLOVE: https://www.facebook.com/profilepicframes/?selected_overlay_id=188579821718560
Zapraszamy na: www.oddajprofilove.pl

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.