Hortex. Hortex Vitaminka

W sam raz do torebki.

Soki marchwiowo-owocowe z koktajlem witamin ACE Hortex Vitaminka dostępne są w nowych, małych, lekkich, poręcznych, nietłukących się opakowaniach, chętnie kupowanych impulsowo, „po drodze” do pracy, szkoły, w podróży dla zaspokojenia pragnienia lub jako mała przekąska, by dostarczyć witamin i poprawić wygląd skóry.

Dostępne w 7 smakach: Marchewka; Marchewka, jabłko, Banan; Marchewka, jabłko, Brzoskwinia; Marchewka, jabłko, Truskawka; Marchewka, jabłko, Malina; Marchewka, jabłko, Mango i Marakuja oraz Marchewka, jabłko, Acerola i Granat. 

Hortex Vitaminka jest bogata w naturalną prowitaminę A (β-karoten) z marchewek, która w połączeniu z witaminami C i E tworzy koktajl witamin będący elementem codziennej diety. To prosty sposób na włączenie do diety cennych witamin.

Cena za 300-ml butelkę wynosi ok. 1,30 zł.

Joanna Hamdan 5953 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }