Mikołajki z robotami w Arkadii

Z okazji Mikołajek do 11 grudnia stołeczne centrum handlowe Arkadia zaprasza do wspólnej mikołajkowej zabawy z robotami.

W ramach wydarzenia Unexpected Robots hol główny Arkadii będzie się zamieniał do poniedziałku w godz. 12-20 w królestwo niesamowitych, inteligentnych robotów. Do dyspozycji odwiedzających zostanie przygotowanych kilka stref – każda z innymi atrakcjami. Opowie o nich robot Sheldon, który będzie witał gości i odpowiadał na ich pytania. Porozmawiać będzie też można z robotami Nao, które dodatkowo co dwie godziny prezentować będą zsynchronizowany układ taneczny.

Przeszłość z przyszłością połączą małe wersje Kamarazaurów, roślinożernych dinozaurów, które w okresie jury zamieszkiwały obszar Ameryki Północnej. Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji, te urocze roboty będą uczyły się, zmieniały swój charakter i rozpoznawały ruchy. Dzieci będą mogły karmić je, przytulać, a nawet uczyć sztuczek.

Na odwiedzających będzie również czekał robot-artysta Sketch Arm, który zrobi im zdjęcie i na jego podstawie w pięć minut wykona portret. Nie będzie to jedyna artystyczna atrakcja. Dzieci będą mogły wykonywać niesamowite projekty za pomocą długopisów 3D – wykorzystują one błyskawicznie schnący plastik, z którego można zrobić fascynujące konstrukcje, a potem zabrać je do domu.

Wejście do strefy Unexpected Robots będzie możliwe po okazaniu Karty Stałego Klienta, którą będzie można wyrobić również w trakcie trwania wydarzenia.

Centrum handlowe Arkadia mieści się przy al. Jana Pawła II 82 w Warszawie. Galerię funkcjonującą od 2004 r. rocznie odwiedza około 20 mln klientów. Na ponad 113 tys. mkw. powierzchni handlowej znajduje się około 260 lokali, w tym flagowe salony najpopularniejszych marek, bogaty wybór usług oraz kawiarnie i restauracje wielu kuchni świata. Drugie piętro centrum przeznaczone jest na część rozrywkową i mieści się tu multipleks Cinema City z 15 ekranami oraz sala zabaw dla dzieci Fikołki. Wśród kluczowych najemców Arkadii znajdują się m.in.: Peek&Cloppenburg, Sephora, Douglas, Forever 21, Victoria’s Secret, Saturn, Reserved, Zara, H&M, Empik, Smyk.

W kwietniu 2012 r. Arkadia na podstawie audytu międzynarodowej firmy SGS, światowego lidera w zakresie certyfikacji, uzyskała czterogwiazdkowy znak jakości oferty i usług. Jego uzyskanie oznacza, że dane centrum rzeczywiście poświęca klientowi uwagę od początku do końca wizyty, oferując usługi takie, jak szatnie, aplikacje na telefon komórkowy, bezpłatny i nieograniczony dostęp do WiFi, Facebooka, a także usługi typu „premium”.

Właścicielem i zarządcą Arkadii jest firma Unibail-Rodamco.

Katarzyna Pierzchała 1693 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }