OSM PIątnica. Jogurt Skyr

Islandzki specjał.

W ofercie OSM Piątnica pojawił się nowy jogurt. Skyr - to wytwarzany według tradycyjnej receptury, uwielbiany m.in. w Europie i Stanach Zjednoczonych, islandzki wyrób mleczarski.

Produkt wyróżnia się wysoką zawartością białka, pozbawiony jest także tłuszczu.

W składzie nowego jogurtu znajdziemy wyłącznie mleko pasteryzowane i żywe kultury bakterii jogurtowych. Dzięki wysokiej zawartości białka jogurt jest bardzo gęsty, ma delikatny smak oraz kremową konsystencję.

Skyr dostępny jest w czterech różnorodnych wersjach smakowych. Opcje z brzoskwiniami, jagodami i truskawkami (z owocami na dnie kubeczka), uzupełnia wariant waniliowy – ze zmieloną laską wanilii. Już wkrótce dołączy do nich także Skyr naturalny.

Jogurt typu islandzkiego sprawdzi się jako przekąska w ciągu dnia, współgrać będzie również z deserami i ciastami. Skyr w wersji naturalnej stanie się także alternatywą dla gęstej śmietany czy jogurtu typu greckiego, przy przyrządzania wszelkich dipów czy sałatek.

Cena za 150-g opakowanie jogurtu Skyr naturalnego wynosi ok. 1,80 zł, a za Skyr waniliowy lub z owocami – 2 zł.

Joanna Hamdan 5953 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }