Nowa strona Virtu

Przełom w e-komunikacji.

Nowa strona www firmy Virtu, skierowana do klienta ostatecznego, tworzy zupełnie nową przestrzeń interakcji z użytkownikiem.

Czy lider dań gotowych ma szansę zapoczątkować przełom w branży, w której e-komunikacja wciąż pozostaje największą bolączką producentów?

Strony internetowe producentów branży FMCG pozostawiają wiele do życzenia. Większość z nich ogranicza się do prezentacji oferty i wypunktowania suchych informacji o firmie, co najczęściej przynosi skutek odwrotny do
zamierzonego. Znudzony użytkownik po zaledwie kilku kliknięciach zamyka stronę. Nie odnajduje na niej nic, co mogłoby go zainteresować. Nieliczne firmy wpadają na pomysł, jak usprawnić komunikację na stronie. Jeszcze mniej umiejętnie wprowadza go w życie. Jednak wszystko wskazuje na to, że żadna firma nie robi tego tak dobrze, jak Virtu.

W czym tkwi sekret lidera dań gotowych?

Kluczem do zrozumienia fenomenu nowej strony Virtu jest filozofia marki. Firma przedstawia siebie jako producenta dań gotowych, które ułatwiają życie milionom Polaków. Za swoją misję podaje oferowanie produktów łatwych i szybkich w przygotowaniu, które pozwalają zaoszczędzać czas na realizację własnych pasji. Filozofię brandu najlepiej oddaje podstrona RÓB CO LUBISZ. Zakładka prezentuje wartości firmy w formie inspirujących opowieści, których bohaterami są ludzie z pasją. Już wkrótce uzupełnią ją autentyczne sylwetki i historie Ambasadorów Marki, czyli najbardziej oddanych klientów Virtu. To ludzie którzy realizują swoje pasje, bo dzięki szybkim i łatwym w przygotowaniu daniom – w końcu mają na nie czas.

Nowa strona producenta dań gotowych ma szansę wyznaczyć nowe standardy w branży, wychodząc zdecydowanie poza kompleksowy przewodnik po ofercie. Dzięki filozofii wplecionej w każdy komunikat oraz autentycznym historiom klientów to cenne źródło rozrywki i inspiracji. Tak zaprojektowana witryna nie tylko stanowi przesłankę do podjęcia decyzji zakupowej, ale również pozwala na zbudowanie i podtrzymanie więzi pomiędzy marką a klientem.

Wszystkie bieżące informacje na temat firmy Virtu odnajdziecie na stronie korporacyjnej: www.grupavirtu.pl.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }