Warsztaty z dekoracji świątecznych w Wola Parku

Warszawskie centrum handlowe Wola Park zaprasza 7-10 grudnia na kreatywne, bezpłatne warsztaty dekoratorskie, podczas których można nauczyć się, jak przygotować niezwykłe świąteczne kompozycje.

Najnowsze trendy dekorowania stołu na zbliżające się święta poznają osoby biorące udział w warsztatach organizowanych przez Wola Park. Uczestnicy przygotują świąteczne ozdoby takie jak: bożonarodzeniowy wianek, stroik w cynowej doniczce, zieloną choinkę udekorowaną miniaturowymi ozdobami i cieszący się ostatnio popularnością świąteczny las w słoiku.

Wola Park zapewnia niezbędne materiały i narzędzia do wykonywania stroików oraz pomoc doświadczonych florystek. O atmosferę zadba dodatkowo sklep Czas na herbatę, który przygotuje degustację zimowych smaków herbat. Oprócz warsztatów na odwiedzających czekać będzie wystawa gotowych, udekorowanych stołów, z których będą mogli zaczerpnąć wiele inspiracji.
Na warsztaty obowiązują zapisy. Rejestracji można dokonać na stronie www.wolapark.pl

Harmonogram warsztatów:
7.12. czwartek
godz.: 12:00 - Wianki bożonarodzeniowe
godz.: 14:00 - Choinka inna niż wszystkie

8.12. piątek
godz.: 12:00 - Kompozycje świąteczne (stroiki w cynowej doniczce)
godz.: 14:00 - Las w słoiku


9.12. sobota
godz.: 12:00 - Dekoracje świąteczne
godz.: 14:00 - Choinka inna niż wszystkie
godz.: 16:00 - Las w słoiku

10.12. niedziela
godz.: 12:00 - Kompozycje świąteczne (stroiki w cynowej doniczce)
godz.: 14:00 - Dekoracje świąteczne
godz.: 16:00 - Wianki bożonarodzeniowe

Warsztaty odbywać się będą na I piętrze przy sklepie TK Maxx.

Katarzyna Pierzchała 1686 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }