Nestlé Polska. Gerber Organic

Ekologiczne produkty dla niemowląt.

Nowa linia obejmuje: 4 kompozycje warzywne przeznaczone dla niemowląt po 4. lub 6. miesiącu, zawierające rzadko dotychczas obecne w daniach dla dzieci składniki, jak burak czy słodki ziemniak (batat) - dostępne w słoiczkach 125 g; 4 kompozycje owocowe, z których każda przeznaczona jest dla niemowląt po 4. miesiącu i składa się z 2 lub 3 dobrze znanych owoców - dostępne w słoiczkach 125 g oraz 3 jednoskładnikowe przeciery owocowe w tubkach (90 g), przeznaczone dla niemowląt po 4. miesiącu.

Nowe propozycje powstają, podobnie jak wszystkie produkty marki Gerber, w rodzimej fabryce w Rzeszowie, która niedawno świętowała 90-lecie.

Surowce wykorzystywane do produkcji posiłków Gerber Organic pochodzą wyłącznie z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych. Proces ich przetwarzania przebiega zgodnie z zasadami produkcji żywności ekologicznej, co potwierdza certyfikat PL-ECO-07-16926, przyznany przez polską jednostkę certyfikującą rolnictwo ekologiczne, Agro Bio Test.

Joanna Hamdan 7531 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }