W linii prostej od natury

Pod takim hasłem ruszyła nowa kampania świeżych soków Victoria Cymes z ambasadorką marki Weroniką Książkiewicz.

Ruszyła kampania promującą produkty oznaczone certyfikatem „Jakość Tradycja” oraz Europejskim Certyfikatem Żywności Ekologicznej, w której występują świeże soki Cymes z marchwi i z marchwi z selerem, produkowane przez firmę Victoria Cymes.

Promocją objęte są również pochodzące z ekologicznych upraw owoce jabłoni domowej. W kampanii bierze udział ambasadorka marki Cymes, Weronika Książkiewicz, która po raz pierwszy promowała świeże soki w kampanii na początku tego roku. Kampania telewizyjna, która wystartowała 6 listopada, będzie wspierana działaniami w prasie, internecie i aktywacjami w mediach społecznościowych.

„W linii prostej od natury” – to nowe hasło kampanii promującej sztandarowe produkty Victoria Cymes. Świeże soki marchwiowe, marchwiowo-selerowe i ekologiczne owoce jabłoni domowej to naturalni bohaterowie nowych spotów reklamowych i radiowych. Victoria Cymes, dobrze już znana na rynku z produkcji świeżych soków jednodniowych, tym razem promuje nie tylko naturalne i zdrowe produkty, ale także tradycję, ekologię i świadomość konsumenta.

Kampania reklamowa obejmie emisję nowych 15-to i 30-to sekundowych spotów reklamowych, które zobaczyć można w telewizji w najpopularniejszych stacjach ogólnopolskich i tematycznych, jak TVN, Polsat i Telewizja Polska. Ambasadorką firmy Victoria Cymes niezmiennie pozostaje aktorka i pasjonatka zdrowego trybu życia – Weronika Książkiewicz.

Promocja w mediach to nie wszystko, co Victoria Cymes zaplanowała w ramach kolejnej kampanii. Działania obejmą cykl spotkań dietetyków z dziećmi i młodzieżą w wieku szkolnym oraz warsztaty z udziałem znanych influencerów (bloggerów i dziennikarzy kulinarnych). Planowane są także publikacje w prasie i internecie oraz  kampania w mediach społecznościowych.

Świeże soki marchwiowe i marchwiowo-selerowe Cymes, a także ekologiczne jabłka z Pojezierza Wałeckiego, zostaną zaprezentowane również poza granicami Polski. Dzięki uczestnictwu Victoria Cymes w międzynarodowych targach spożywczych, ekspozycja produktów odbędzie się na rynku europejskim w Dublinie, Bukareszcie, Londynie i Paryżu.

Kompleksowa kampania promocyjna uzyskała wsparcie unijne w ramach podziałania 3.2 Wsparcie działań informacyjnych i promocyjnych realizowanych przez grupy producentów na rynku wewnętrznym objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Joanna Hamdan 5953 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }