Sarantis Polska. Rękawiczki nitrylowe Jan Niezbędny

Niezwykle wytrzymałe.

Marka Jan Niezbędny w odpowiedzi na oczekiwania klientów i obecnie panujące trendy, wprowadza na rynek nowy produkt – niezwykle wytrzymałe, czarne nitrylowe rękawiczki do kontaktu z żywnością oraz ochroną dłoni podczas prac domowych.

Nowe, czarne rękawiczki Jana Niezbędnego zostały wykonane w rozmiarze M, z najwyższej jakości materiału, dzięki czemu mają podwyższoną odporność na rozdarcia, przekłucia i środki chemiczne.

Cienkie i elastyczne - zdecydowanie lepiej dopasowują się do dłoni. Ponadto są bezpudrowe, co zwiększa ich przyczepność, i nie reagują z tłuszczami i olejami, dlatego nadają się do kontaktu z żywnością – np. surowym mięsem, warzywami, owocami, ciastem.

Niezastąpione w kuchni, ponieważ chronią dłonie przed przykrymi, długo utrzymującymi się na skórze zapachami, a także przebarwieniami, z którymi często borykamy się po kontakcie z barwiącą żywnością, taką jak chociażby buraki. Sprawdzą się także podczas takich czynności, jak sprzątanie, farbowanie włosów, malowanie, pastowanie butów, czyszczenie srebra, a także sprzątanie po zwierzętach. Po nowy produkt Jana Niezbędnego z pewnością chętnie sięgną osoby uczulone na lateks, a także wszyscy ceniący sobie wygodę użytkowania.

Wprowadzeniu nowego produktu do sprzedaży towarzyszyć będzie komunikacja PR prowadzona przez agencję Kuźnia Group, a także działania w social mediach i akcje digitalowe. Za aktywność na Facebooku i Instagramie odpowiada Agencja Social Media Now.

Sugerowana cena rękawiczek (opakowanie 50 sztuk w rozmiarze M) wynosi ok. 18,99 zł.

Joanna Hamdan 5971 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }