Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Gratka dla miłośników piwa

Do zdobycia butelki z limitowanej serii Pilsner Urquell.

Świętując swoje 175-lecie, Pilsner Urquell przygotował nową akcję, w ramach której w wybranych lokalach gastronomicznych do zdobycia będą jubileuszowe butelki piwa.

Przez cały grudzień w lokalach, które serwują niepasteryzowanego Pilsnera z tanka, będzie można zdobyć butelki z limitowanej serii, zamykane ceramicznym korkiem. W dodatku zostaną one napełnione świeżym piwem na oczach gościa.

Aby zostać szczęśliwym posiadaczem takiej butelki, wystarczy zebrać sześć pieczątek na specjalnej karcie za zakup hladinki, czyli piwa nalanego na sposób czeski: „na gładko”, z idealnie gęstą, kremową pianą, która jest mokra i pełna piwa, a jej powierzchnia – delikatna i równa.

Pieczątki można zbierać w siedmiu lokalach w pięciu polskich miastach: Česká, ul. Chmielna 35, Warszawa; Bohemia, al. Jana Pawła II 23, Warszawa; ORZO People Music Nature, Plac Konstytucji 5, Warszawa; Česká, ul. Świdnicka 8a, Wrocław; HEVRE, ul. Meiselsa 18, Kraków; Pyšná Chalupa, ul. Stary Rynek 68, Poznań; Dzień i Noc, ul. Warszawska 5, Katowice (II połowa grudnia).

Akcja potrwa do 31 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

Więcej informacji na Facebooku.

Joanna Hamdan 5953 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }