MLP Group buduje trzeci magazyn dla Makro

MLP Group przekazało teren pod budowę kolejnego już centrum dystrybucyjnego dla Makro Polska, które powstanie na terenie parku logistycznego MLP Czeladź.

W maju 2017 r. deweloper MLP Group przekazał Makro Cash & Carry nowy magazyn o powierzchni 10,1 tys. mkw. zlokalizowany na terenie parku logistycznego MLP Pruszków II. W budowie są dwa kolejne centra dystrybucyjne dla Makro, z których jeden powstaje właśnie na terenie parku logistycznego MLP Czeladź, drugi w pobliżu Wrocławia. Każdy ma być o powierzchni 8,6 tys. mkw., łącznie 17,2 tys. mkw. Zakończenie budowy i przekazanie gotowego obiektu, przynajmniej tego w Czeladzi, planowane jest na czerwiec 2018 r.

Magazyny powstają na potrzeby obsługi klientów Makro z sektora gastronomicznego.

- Najwyższy standard wyposażenia nowoczesnych platform dystrybucyjnych pozwoli nam jeszcze bardziej poprawić jakość usług świadczonych dla sektora HoReCa, w którym już osiągnęliśmy wiodącą pozycję na rynku - komentował Eric Poirier, prezes zarządu Makro Cash & Carry Polska przy okazji podpisania umowy z MLP Group.

 

Ilona Mrozowska 2270 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }