Iperfumy.pl by Notino w Bonarka City Center

Marka zadebiutowała w krakowskim centrum handlowym w grudniu, ze sklepem o powierzchni 212 mkw.

Iperfumy.pl by Notino jest perfumerią internetową, a jej pierwszy stacjonarny concept store w Bonarce to miejsce, w którym łączy się świat wirtualny z rzeczywistym.

Można tu zrobić zakupy, odebrać zamówienie internetowe, a także skorzystać z porad konsultantów i przetestować perfumy i kosmetyki światowych marek.

- Salon ma wyraźnie wydzieloną strefę z kosmetykami do pielęgnacji skóry, włosów oraz sekcję z kolekcją luksusowych oraz niszowych perfum. Z myślą o kobietach zaprojektowano strefę make-up bar, a dla mężczyzn - strefę komfortu – wygodne fotele i tablety, które umożliwią w przystępny i nowoczesny sposób poznanie aktualnych trendów i wybranie najlepszych kosmetyków. Ultranowoczesny projekt wnętrza podkreśla tożsamość marki, która swój sukces zbudowała dzięki internetowi – podkreśla Ola Michnowska, przedstawiciel właściciela salonu Iperfumy.pl by Notino.

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na poprzemysłowych terenach dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze ponad 92  tys. mkw. powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz kino Cinema City. Na klientów centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów.

Joanna Hamdan 5953 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }