Spar w oławskiej galerii już otwarty

Spar Polska dołączył do grona najemców oławskiej galerii handlowej - Quick Park. W sklepie jest m.in. bogaty wybór produktów importowanych z różnych części Europy.

Galeria handlowa Quick Park otwarta w środę 29.11, zlokalizowana jest przy zjeździe z autostrady A4, przy jednej z głównych arterii miasta, - ulicy Nowy Otok 11.

Nowo otwarty w galerii Spar ma natomiast powierzchnię sprzedażową 680 mkw. Posiada m.in. bogaty wybór produktów importowanych z różnych części Europy, jak: francuskie i holenderskie sery oznaczone znakami Gwarantowana Tradycyjna Specjalność, Chronione Oznaczenie Geograficzne i Chroniona Nazwa Pochodzenia, włoskie makarony czy specjalne stoisko z niemiecką chemią.

Mając na uwadze klientów będących rodzicami małych dzieci, Spar wyodrębnił w sklepie również tzw. strefę dziecięcą, gdzie w jednym miejscu można kupić produkty pielęgnacyjne, żywnościowe i zabawkowe dla najmłodszych.

Na polskim rynku działa już ponad 250 sklepów z logo Spar.

Katarzyna Pierzchała 1693 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }