Od 1 stycznia Biedronka podnosi wynagrodzenia pracowników

Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci Biedronka, od 1 stycznia 2018 r. podnosi wynagrodzenia pracowników zatrudnionych w sklepach oraz centrach dystrybucyjnych - poinformowało PAP Biznes biuro prasowe spółki.

Spółka podała, że wysokość podwyżek jest uzależniona od szeregu czynników, takich jak staż pracy, lokalizacja sklepu oraz stanowisko i waha się w granicach od 200 do 550 zł brutto.

- Jeronimo Martins Polska, jako największy prywatny pracodawca w Polsce, jest zdeterminowany, aby być pracodawcą pierwszego wyboru w sektorze handlowym. Dlatego regularnie dokonujemy przeglądu wynagrodzeń i świadczeń pozapłacowych dla pracowników. Najbliższe zmiany wejdą w życie już od stycznia 2018 roku, a nie jak w poprzednich latach od kwietnia. Ich głównym punktem są podwyżki wynagrodzeń dla pracowników zatrudnionych w sklepach oraz centrach dystrybucyjnych - napisano w komunikacie.

Jeronimo Martins Polska zatrudnia ponad 60 tys. osób.

Biedronka, największa sieć detaliczna w Polsce, na koniec września liczyła ponad 2 750 sklepów.

Źródło: PAP Biznes

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }