Spar z nową akcją promocyjną

1 grudnia w sklepach sieci Spar rusza akcja promocyjna, podczas której za zebrane naklejki klienci będą mogli kupić naczynia do gotowania i smażenia firmy Delimano z 50-proc. rabatem.

Po cieszącej się dużym zainteresowaniem akcji z pluszakami i kubkami z popularnej bajki Epoka Lodowcowa, sieć Spar od 1 grudnia rusza z promocją na wielofunkcyjne garnki, patelnie, woki i brytfanny. Akcja potrwa do 14 lutego 2018 r. lub do wyczerpania zapasów. Aby wziąć w niej udział należy w okresie trwania promocji zrobić zakupy za min. 25 zł, za które klient otrzyma przy kasie jedną naklejkę. Zdobycie pięciu takich naklejek, przyklejonych w odpowiednim miejscu na specjalnej ulotce promocyjnej uprawnia do zakupu wybranego produktu firmy Delimano z 50 proc. rabatem.

To kolejna w ciągu ostatnich lat akcja lojalnościowa organizowana przez Spar Polska, który swoim klientom proponował już promocje przygotowywane we współpracy z takimi markami, jak Ambition, Tefal czy Luminarc.

Każdy z programów lojalnościowych cieszył się - jak zapewnia operator - dużym zainteresowaniem zarówno klientów, jak i franczyzobiorców sieci.

Spar jest największą na świecie franczyzową siecią sprzedaży detalicznej. Sklepy oznaczone logo sieci funkcjonują w 44 krajach, na 4 kontynentach. Ponad 13 tysięcy punktów obsługuje każdego dnia 12 milionów klientów.

Ilona Mrozowska 2263 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }