Trzy Biedronki po remoncie

Po generalnym remoncie ruszyły trzy placówki sieci Biedronka: w Międzychodzie, w Słupsku i Warszawie.

Sklep w Międzychodzie (przy ul. Piłsudskiego 47) i w Słupsku (przy ul. Kniaziewicza 32) zostały wyremontowane według najnowszych standardów obowiązujących w sieci Biedronka. Podobnie jak ten w Warszawie, który w nowej odsłonie ruszył 1 grudnia (przy ul. Bukowińskiej 22). 

Dzięki przeprowadzonym pracom sklepy stały się bardziej funkcjonalne i przyjazne klientom. Wzrósł także asortyment produktów, w szczególności artykułów świeżych. Zmieniono kolorystykę obiektu, powiększono witryny w części frontowej oraz zmodernizowano instalacje wewnętrzne.  Rozbudowano także magazyn oraz zbudowano nowe pomieszczenia socjalne dla pracowników na piętrze budynku. 

W związku z ponownymi otwarciami sklepy sieci przygotowały dla klientów ofertę produktów w obniżonych cenach.

Remonty wpisują się w plany bieżącej modernizacji sklepów na terenie całego kraju. Do końca 3. kwartału br. w całej Polsce unowocześnionych zostało ponad 150 placówek.

Ponadto już wkrótce na warszawskich Stegnach przy ul. Mangalia 2 uruchomiona zostanie kolejna Biedronka w stolicy.

Właścicielem Biedronki jest Jeronimo Martins Polska. Obecnie pod szyldem sieci działa ponad 2750 sklepów
w ponad 1000 miejscowości.

Joanna Hamdan 5971 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }