Moc świątecznych atrakcji w Posnanii

W poznańskim centrum handlowym przez cały grudzień będzie można uczestniczyć w codziennych warsztatach, skorzystać z lodowiska oraz odwiedzić Alpejską Wioskę Św. Mikołaja.

1 grudnia w Posnanii swoje podwoje otworzy Alpejska Wioska Świętego Mikołaj o powierzchni ponad 200 mkw.

Nie zabraknie w niej atrakcji o które zadbają elfy, które codziennie zapraszają na kreatywne warsztaty o tematyce świątecznej. Razem z animatorami dzieci wykonają ozdoby i kartki świąteczne, stworzą świąteczne łańcuchy oraz choinki. Na najmłodszych codziennie będzie czekał również Św. Mikołaj i Pani Mikołajowa.

W tym roku Alpejska Wioska stanie w Forum i będzie można ją odwiedzić do 23 grudnia.

Ponadto, każdy kto odwiedzi Posnanię będzie mógł spełnić marzenie potrzebujących dzieci. Na choince w Alpejskiej Wiosce zostaną powieszone transparentne bombki – każda z życzeniem dziecka. Osoby, które zechcą zrealizować czyjeś marzenie, będą mogły zabrać bombkę i zgłosić się z nią do świątecznych elfów, a później przekazać im zakupiony prezent.

W pierwszy weekend grudnia swoją działalność zainauguruje też lodowisko przed wejściem od strony ul. Kórnickiej. Ślizgawka o powierzchni 600 mkw. dostępna będzie dla mieszkańców codziennie, w godzinach 10:00–21:00. Na miejscu będzie można także skorzystać z wypożyczalni łyżew oraz szatni.

Dodatkowo 10 grudnia Alpejską Wioskę Świętego Mikołaja w Posnanii odwiedzą Muminki, z którymi będzie można zrobić muminkowy wizaż, wykonać muminkowe ozdoby i w rodzinnym konkursie wygrać wyjazd do Moominworld w Finlandii.

Więcej informacji o świątecznych atrakcjach i warsztatach można znaleźć na stronie www.posnania.eu.

Joanna Hamdan 5971 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }