Yves Rocher w Pasażu Tesco w Krakowie

Francuska marka produkująca roślinne kosmetyki otworzyła swój kolejny sklep w tym mieście.

Yves Rocher dołączył do najemców Pasażu Tesco w Krakowie przy ul. Kapelanka 54.

W nowym sklepie dostępne są między innymi: naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała, makijażu oraz perfumy.

- Niezwykle cieszymy się, że takie marki jak Yves Rocher dołączają do grona naszych partnerów. Zależy nam, aby poszerzać ofertę dla naszych obecnych i przyszłych Klientów, szczególnie w obszarze fashion i beauty – mówi Łukasz Kędzior, marketing manager działu zarządzania Pasażami Handlowymi Tesco Polska.

Pasaże Tesco to 52 centra handlowe zlokalizowane w całej Polsce, należące do Tesco Polska. Do portfolio Pasaży Tesco należą również 3 większe obiekty działające pod osobnymi brandami: Centrum Handlowe Gocław w Warszawie, Galeria Chełm w Gdańsku oraz Galeria Ozimska w Opolu.

Firma Yves Rocher powstała na bazie założonego w 1959 przez Yves'a Rochera przedsiębiorstwa produkującego kosmetyki. Specjalizuje się w sprzedaży wysyłkowej i bezpośredniej oraz sprzedaży w sieci własnych sklepów. Działa jako spółka akcyjna, pakiet kontrolny ma Yves Rocher i jego rodzina. Dzisiaj marką Yves Rocher zarządza Bris Rocher wnuk Yves'a Rochera. 

Joanna Hamdan 5971 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }